Отзывы о компании UAForm
- Олена Г.
Тканина брюк, що мають бути тактичними, виявилася жахливою - порвалася в перший же день, без навантаження (добре, що не на фронті). Така низька якість за таку вартість не припустима.
- Іван З.
Підкладка затонка, особливо на рукавах
- Покупатель
Добрий день!!! Замовила термокомплект, чекаю вже 3 дні, мені ніхто не телефону для його підтвердження(((((Сьогодні цілий день дзвоню на контактні телефони не можу з'єднатися з оператоом((((
- Антон Г.
За два дні носіння в верхньому правому кармані відірвалася підкладка, хоча носив там тільки телефон. Карман тепер не функціональний абсолютно.
Також в лівому нижньому кармані в підкладці вже дірка, хоча носив там тільки шапку іноді.
В цілому, підкладка зроблена з дуже тонкої та не якісної тканини, це відчувається і на дотик.
Доставка буде за ваш рахунок, мало того, вони й компенсують відсутність власного пакування товару за ваш рахунок коли куплять коробку на НП.
Доповнюю відгук після не повного місяця носіння:
1. Всі кишені на бушлаті відірвалися після двох неділь носіння, навіть ті, в які нічого не клав, а тільки руки грів.
2. Нагрудне велкро під планку ЗСУ та прізвище- чомусь зробили на третину довше (тобто надіпки не закривать всю липучку) і це виглядає досить дивно та не гарно.
3. Бокові велкро для шевронів менше за стандартні, туди не влазить шеврон підрозділу і прапор, виглядає теж не дуже.
4. Штучна вівчина линяє на все, починаючи з вашої фліски, закінчуючи липучками самого бушлату. Все буде в цьому штучному пуху, який досить важко знімати з інших речей. - Оксана Д.
- Олена К.
- Леся П.
- Вадим П.
- Павло Л.
- Віктор Б.
