Отзывы о компании UAForm
- Юлія К.
Якісна куртка. Сподобалась.
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук. Слава Україні!
- Комментарий продавца
- Александр Ж.
- Комментарий продавца
Доброго дня.Багато замовлень всі виробництва працюють на максимум, щоб швидко одягнути наших воїнів. Дякуємо за розуміння !. Слава Україні!
- Комментарий продавца
- Анатолій Є.
очікування моє оправдалося. дуже файні штани..
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук. Слава Україні!
- Комментарий продавца
- Андрій
- Комментарий продавца
Дякуємо. Слава Україні!
- Комментарий продавца
- Олександра Р.
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук. Слава Україні!
- Комментарий продавца
- Андрей Ш.
Найжахливіша річ, яку я коли-небудь купляв.
Тканина - як пластик, нічого спільного з софтшелом не має. Не дихає абсолютно. Якщо ви в ній трохи спітніли - її треба вивертати і просушувати, інакше вона буле мокра завжди
Крій - піднімаєш руки - піднімається куртка. Щось в ній робити незручно. Рукава вузькі, корпус занадто просторий.
Підстьожка - фліска, на розмір, а то і на 2 більша ща куртку, рукава довші ніж у куртки. Навіть на убакс вдягти проблематично, на щось більш тепле - нереально. При цьому сама фліска жахливої якості. Найдешевша.
Фурнітура - змійки дешеві і ненадійні. Зовнішні ледь застібаються. Основна до верху не застібається взагалі. Якщо у вас борода - вона вся залишиться в змійках, якими пристібається фліска. Якщо капюшон складений у воротник - куртка вас душить. Липучки на рукавах просто незручні
Підкладка карману відірвалась десь після 5 вдягання.
Соромно повинно бути, що продаєте таке військовим під час війни- Комментарий продавца
Доброго дня. Вибачте за таку ситуацію. Можливо був брак на виробництві, не додивилися.
У нас можливий обмін та повернення. Наш менеджер обовязквово з вами звяжеться для вирішення даної ситуації
- Комментарий продавца
- Вікторія Л.
- Комментарий продавца
Дякуємо. Слава Україні!
- Комментарий продавца
- Іван К.
- Комментарий продавца
Дякуємо. Слава Україні!
- Комментарий продавца
- Олег Г.
гарні речі, рекомендую
- Комментарий продавца
Дякуємо. Слава Україні!
- Комментарий продавца
- Олег Г.
Відмінна річ, рекомендую
- Комментарий продавца
Дякуємо. Слава Україні!
- Комментарий продавца
