Відгуки про компанію UAForm
- Анна Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня . На виробництві були затримки з тканиною та фурнітурою тому скалалась така проблема з довгою відправко.
Приносимо вибачення ! Гарного дня
- Коментар продавця
- Дмитрий К.
Брюки - зачьот. Перевірив на собі. Зручні та теплі.
Термобілизна приємна на тілі та добре тримає тепло.
Дякую - Олександра К.
- Евген Ш.
Термобілизна норм. Дякую.
- Сергей Л.
- Максим Р.
за свои деньги нормальная униформа.
- Олексій Б.
- Дмитро І.
Дякую, все підійшло.
- Дмитро І.
Підійшло ідеально, Дякую! Саме те що замовляв, зв'язались та відправили дуже швидко! Як буде в подальшій експлуатації побачимо та допишемо! Наразі все подобається, так тримати. Слава Україні!
- Ольга Г.
