Відгуки про компанію UAForm
- Роман Р.
Дуже теплий і класний, але чому 4...
1.Собачька на змійці і сама змійка не відповідають величі бушлату (більший був би в самий раз)
2.На цій же змійці присутня тільки одна собачька, стандартна (встановіть ще нижню для потреб, ну ви розумієте)
3.Відсутня стягуючя ризинка знизу і посередині (була б дуже доречна для більш облягаючої фіксанції до тіла) - Олександр Л.
Сітка розмірів не відповідає дійсності.
- Дмитро М.
Відправили тоді, коли обіцяли. Все 👍🏻.
- Володимир Л.
загальна оцінка добре...по якості виробу: замок блискавка середньої якості, довго ходити не буде... при отриманні виробу в кармані вже була дирка, довелось шити.. ну і розмірна сітка... на 56 розмір замала.. капюшон по об'єму малуватий, фіксується погано. В іншій ситуації замовлення б не забирав, але обмаль часу та необхідність теплого одягу змусили... обслуговуваня добре, зв'язались швидко, відправили теж.. дякую!
- Григорій К.
форма гідної якості, розмір відповідає заявленому
- Олександр Ш.
дякую,все по розміру і по якості. а штани у вас є такої ж форми?
- Виталий Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Слава Україні!
- Коментар продавця
- Ольга Ж.
- Юлія К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Вже друга. Гарна якість.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Слава Україні!
- Коментар продавця
- Виталий К.
