Відгуки про компанію UAForm
- Ігор Ш.
якість матеріалу хороша, тепла, гарний колір.
з мінусів, як на мене:
-малий капішон, як іде дощ, все лице мокре.
-замочок дуже слабий, на довго не вистачить
-не прикритий замок, вітер задуває
- немає внутрішніх карманів- Коментар продавця
Дякуємо за відгук. Слава Україні!
- Коментар продавця
- Геннадий В.
Хорошие штаны на погоду без мороза. Множество удобно расположенных карманов. Кстати, есть ещё один внутренний карман, о котором ни слова в описании.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук. Слава Україні!
- Коментар продавця
- Володимир Л.
- Коментар продавця
Дякуємо. Слава Україні!
- Коментар продавця
- Володимир Л.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук. Слава Україні!
- Коментар продавця
- Сергей Ш.
- Коментар продавця
Дякуємо. Слава Україні!
- Коментар продавця
- ігор м.
Прислали штани зимові на флісі кишені пришиті до боковин крива строчка, замість замка на ширінці гудзики сумнівної якості ,таке враження,що штопали на скору руку в підвалі без світла
- Марія К.
- Коментар продавця
Дякуємо. Слава Україні!
- Коментар продавця
- Михаил Д.
Відправили замовлення дуже швидко, одяг якісний. Дякую!
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук. Слава Україні!
- Коментар продавця
- Вячеслав К.
- Коментар продавця
Дякуємо. Слава Україні!
- Коментар продавця
- Андрей Г.
- Коментар продавця
Дякуємо. Слава Україні!
- Коментар продавця
